Projektowanie stron www Warszawa

„Internet jest jak przypływ. Zaleje przemysł komputerowy i wiele innych, zatapiając tych, którzy nie naucza się w nim pływać.” – Bill Gates

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną stronę wspierającą Twoją markę lub produkt.

Atrakcyjna wizualnie i sprawnie działająca strona internetowa to już nie tylko konieczność. Jest to pierwszy element aby odnieść sukces w sieci. Jednak żeby to było możliwe potrzebujesz stworzyć stronę zgodnie z najnowszymi standardami. W ramach współpracy oferujemy przygotowanie indywidualnego projektu Twojej strony internetowej, wyróżniającego Cie na tle konkurencji.
Przygotowaną stronę wdrożymy zgodnie ze standardami Google, tak aby stanowiła nie tylko wizytówkę firmy, ale była również skutecznym narzędziem marketingowym.

Liczy się każdy szczegół…. Przygotowując projekt strony www, zwracamy uwagę na każdy najmniejszy nawet detal. Strony internetowe które projektujemy są wykonane w technologii Responsive web design (RWD)
Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.
, dzięki temu prawidłowo wyświetlają się na wszystkich ekranach, od smartfona aż do telewizora 4k. Opracowując projekt witryny czerpiemy inspirację z najnowszych trendów w zakresie projektowania stron internetowych, mając zawsze na uwadze przede wszystkim preferencje klienta. Stawiamy na minimalistyczny i nowoczesny design. Tworzymy projekty ściśle dopasowane do potrzeb klienta.

Co otrzymasz w pakiecie razem ze swoją nową stroną?

Indywidualny projekt graficzny

Każda strona jest inna. Dopasujemy rozwiązania do Twoich oczekiwań i specyfiki branży.

Kod przyjazny wyszukiwarkom.

Aby prawidłowo przygotować stronę pod późniejsze działania SEO kod źródłowy tworzymy zgodnie z aktualnymi standardami.

Pełną satysfakcję

Stronę oddamy w Twoje ręce dopiero po uzyskaniu Twojej pełnej satysfakcji z projektu. Poprawki możesz wprowadzać do ostatniej chwili. Nie ograniczamy ich ilości.

System CMS WordPress

Najpopularniejsze na świecie rozwiązanie umożliwiające samodzielną aktualizację treści na stronie

Responsive Web Design

RWD umożliwia prawidłowe wyświetlanie strony na różnej wielkości ekranach tj. laptop czy smartfon

Serwer i domena

Zapewnimy Ci serwer i domenę na 1 rok, lub umieścimy stronę na dowolnym wskazanym przez Ciebie serwerze. Pomożemy również przy rejestracji i właściwym przekierowaniu domeny.

Co otrzymasz w pakiecie razem ze swoją nową stroną?

Stronę z indywidualnym projektem graficznym dopasowanym do Twoich oczekiwań i specyfiki branży.

Opartą o system CMS WordPress lub inny wskazany.

Najpopularniejsze na Świecie rozwiązanie umożliwiające samodzielną aktualizację treści na stronie

Stroną w technologii RWD (Responsive Web Design)

RWD umożliwia prawidłowe wyświetlanie strony na rożnej wielkości ekranach tj. laptop czy smartfon

Kod przyjazny wyszukiwarkom

Aby prawidłowo przygotować stronę pod późniejsze działania SEO kod źródłowy tworzymy zgodnie z aktualnymi standardami.

Strony internetowe WordPress – najpopularniejszym systemie zarządzania treścią CMS

Projektujemy strony internetowe m.in. oparte na różnych systemach CMS, jednak naszą specjalnością są serwisy bazujące na najpopularniejszym i najbardziej wszechstronnym systemie zarządzania treścią CMSCMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią mający za zadanie ułatwić użytkownikom zarządzanie stroną internetową. Podstawowe funkcje dają osobie zarządzającej serwisem WWW możliwość tworzenia i edycji podstron oraz dodawania treści multimedialnych.
czyli na WordPress. Przy realizacji projektów szczególny nacisk kładziemy na – Mobilność – projektowane przez nas strony są dostosowane i prawidłowo działają na wszystkich wielkościach ekranów. – Indywidualność – witryny tworzymy zgodnie z preferencjami klientów, – Funkcjonalność – strony są intuicyjne, oraz posiadają strukturę umożliwiającą dodatkowe rozszerzenia o nowe moduły i funkcjonalności.

Co to jest WordPress?

Platforma WordPress to najpopularniejsze w internecie narzędzie do projektowania, budowy i zarządzania stronami. Szacuje się że blisko połowa wszystkich stron światowego Internetu oparta się właśnie o system WordPress. Zdecydowanie dystansuje inne systemy do zarządzania treścią, a ze względu na swoja popularność jest nieustannie rozwijany również przez niezależnych developerów.

Dlaczego właśnie WordPress?

Platforma WordPress szybko zyskała ogromną popularność i stała się znakomitym narzędziem do projektowania i budowy stron internetowych. Stało się tak mi.in ze względu na liczne zaawansowane funkcjonalności jakie oferuje WordPress. Liczba motywów i różnego rodzaju wtyczek (rozszerzeń) liczona jest w milionach. Są to zarówno bezpłatne jak i komercyjne narzędzia.
Rozwojem platformy również m.in. poprzez tworzenie wtyczek i motywów zajmuje się setki tysięcy firm i profesjonalnych developerów na całym świecie. Obecnie blisko 50% w internecie oparte jest na systemie WordPress, a ta liczba rośnie co powoduje że WordPress nieustannie się rozwija i zapewne nigdy nie przestanie…

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie strony internetowej?

W każdy projekt angażujemy całe serce i umysł.
Państwa zadowolenie jest dla nas naważniejsze.

Indywidualny projekt graficzny

Stworzymy szatę graficzną dopasowaną do usług Twojej firmy

 

Panel CMS do zarządzania stroną

Będziesz mógł samodzielnie zarządzać treścią swojej nowej strony internetowej

Strona RWD

Storna będzie dostosowana do wszystkich ekranów m.in. urządzeń mobilnych

100% Satysfakcji

Dla nas najważniejszy jest klient. Nawet po zakończeniu prac chętnie służymy pomocą.

Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej?

Standardowe zlecenia realizujemy w ciągu 7-14 dni roboczych. Szanujemy Twój czas i formalności ograniczamy do minimum. Po akceptacji projektu umieścimy stronę na naszym lub wybranym przez Ciebie serwerze. Pomożemy również przy rejestracji i podpięciu domeny.

Przesyłasz nam wskazówki i sugestie dotyczące
Twojej strony

Zgodnie z Twoimi sugestiami
tworzymy projekt
strony

Czekamy na
Twoje uwagi
odnośnie przygotowanego projektu

Oddajemy gotową stronę
w Twoje ręce
i wystawiamy fakturę

Cennik stron internetowych

Wycena strony internetowej w dużej mierze zależy od potrzeb Klietna. W pierwszej kolejności określamy wytyczne jakimi będziemy kierować się przy projekcie strony. Oferujemy zarówno przygotowanie taniej strony internetowej jak i witryny wymagającej większego budżetu.
Profesjonalna strona internetowa powinna zapadać w pamięć, ale musi być też intuicyjna w użytkowaniu. Wygórowana cena nie zawsze gwarantuje wysoką jakość usług. Oferujemy zaprojektowanie taniej strony www – już od 849,90 zł netto za gotową stronę posiadająca większość niezbędnych funkcji. Stawiamy na estetyczny design oraz oryginalność. Wybieramy rozwiązania technologiczne najlepiej pasujące do danego projektu, a także chętnie doradzamy w kwestiach wizualnych. Przy tworzeniu strony internetowej kierujemy się najnowszymi standardami w branży oraz oczekiwaniami Klienta. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie oraz indywidualne potrzeby. Projekty zawsze wyceniamy indywidualnie na podstawie specyfikacji i wymagań Klienta. Wystarczy że wypełnisz nasz brief, a w ciągu 48h otrzymasz wycenę strony. Zajmujemy się również modernizacją i naprawą stron internetowych.

Przykładowe usługi Cena netto
Strona z indywidualnym projektem graficznym od 849,90 zł netto
Hosting / Server na 12 miesięcy 150zł netto
Założenie i podłączenie Google Analytics 150zł netto
Zmiany na stronie od 40 zł netto
Instalacja SSL od 200 zł netto
Optymalizacja strony www od 300 zł netto

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy wykonanie jak również modernizację (aktualizację) strony internetowej. Zajmujemy się pozycjonowaniem i reklamą Google Ads. Tworzymy aplikację internetowe, zajmujemy się grafiką na potrzeby internetu. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany realizacją projektu?

Napisz do nas lub zadzwoń:

hello@pageone.pl

+48 513-706-716

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów