Projektowanie stron www Warszawa

„Internet jest jak przypływ. Zaleje przemysł komputerowy i wiele innych, zatapiając tych, którzy nie naucza się w nim pływać.” – Bill Gates

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną stronę wspierającą Twoją markę lub produkt.

Atrakcyjna wizualnie i sprawnie działająca strona internetowa to już nie tylko konieczność. Jest to pierwszy element aby odnieść sukces w sieci. Jednak żeby to było możliwe potrzebujesz stworzyć stronę zgodnie z najnowszymi standardami. W ramach współpracy oferujemy przygotowanie indywidualnego projektu Twojej strony internetowej, wyróżniającego Cie na tle konkurencji. Przygotowaną stronę wdrożymy zgodnie ze standardami Google, tak aby stanowiła nie tylko wizytówkę firmy, ale była również skutecznym narzędziem marketingowym.

Liczy się każdy szczegół…. Przygotowując projekt strony www, zwracamy uwagę na każdy najmniejszy nawet detal. Strony internetowe które projektujemy są wykonane w technologii Responsive web design (RWD)
Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.
, dzięki temu prawidłowo wyświetlają się na wszystkich ekranach, od smartfona aż do telewizora 4k. Opracowując projekt witryny czerpiemy inspirację z najnowszych trendów w zakresie projektowania stron internetowych, mając zawsze na uwadze przede wszystkim preferencje klienta. Stawiamy na minimalistyczny i nowoczesny design. Tworzymy projekty ściśle dopasowane do potrzeb klienta.

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie strony internetowej?

W każdy projekt angażujemy całe serce i umysł.
Państwa zadowolenie jest dla nas naważniejsze.

Indywidualny projekt graficzny

Stworzymy szatę graficzną dopasowaną do usług Twojej firmy

 

Panel CMS do zarządzania stroną

Będziesz mógł samodzielnie zarządzać treścią swojej nowej strony internetowej

Strona RWD

Storna będzie dostosowana do wszystkich ekranów m.in. smatrfonów

100% Satysfakcji

Dla nas najważniejszy jest klient. Nawet po zakończeniu prac chętnie służymy pomocą.

Strony internetowe WordPress – najpopularniejszym systemie zarządzania treścią CMS

Projektujemy strony internetowe m.in. oparte na różnych systemach CMS, jednak naszą specjalnością są serwisy bazujące na najpopularniejszym i najbardziej wszechstronnym systemie zarządzania treścią CMSCMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią mający za zadanie ułatwić użytkownikom zarządzanie stroną internetową. Podstawowe funkcje dają osobie zarządzającej serwisem WWW możliwość tworzenia i edycji podstron oraz dodawania treści multimedialnych.
czyli na WordPress. Przy realizacji projektów szczególny nacisk kładziemy na – Mobilność – projektowane przez nas strony są dostosowane i prawidłowo działają na wszystkich wielkościach ekranów. – Indywidualność – witryny tworzymy zgodnie z preferencjami klientów, – Funkcjonalność – strony są intuicyjne, oraz posiadają strukturę umożliwiającą dodatkowe rozszerzenia o nowe moduły i funkcjonalności.

Co to jest WordPress?

Platforma WordPress to najpopularniejsze w internecie narzędzie do projektowania, budowy i zarządzania stronami. Szacuje się że blisko połowa wszystkich stron światowego Internetu oparta się właśnie o system WordPress. Zdecydowanie dystansuje inne systemy do zarządzania treścią, a ze względu na swoja popularność jest nieustannie rozwijany również przez niezależnych developerów.

Dlaczego właśnie WordPress?

Platforma WordPress szybko zyskała ogromną popularność i stała się znakomitym narzędziem do projektowania i budowy stron internetowych. Stało się tak mi.in ze względu na liczne zaawansowane funkcjonalności jakie oferuje WordPress. Liczba motywów i różnego rodzaju wtyczek (rozszerzeń) liczona jest w milionach. Są to zarówno bezpłatne jak i komercyjne narzędzia.
Rozwojem platformy również m.in. poprzez tworzenie wtyczek i motywów zajmuje się setki tysięcy firm i profesjonalnych developerów na całym świecie. Obecnie blisko 50% w internecie oparte jest na systemie WordPress, a ta liczba rośnie co powoduje że WordPress nieustannie się rozwija i zapewne nigdy nie przestanie…

Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej?

Standardowe zlecenia realizujemy w ciągu 7-14 dni roboczych. Szanujemy Twój czas i formalności ograniczamy do minimum. Po akceptacji projektu umieścimy stronę na naszym lub wybranym przez Ciebie serwerze. Pomożemy również przy rejestracji i podpięciu domeny.

Przesyłasz nam wskazówki i sugestie dotyczące
Twojej strony

Zgodnie z Twoimi sugestiami
tworzymy projekt
strony

Czekamy na
Twoje uwagi
odnośnie przygotowanego projektu

Oddajemy gotową stronę
w Twoje ręce
i wystawiamy fakturę

Cennik stron internetowych

Projekty zawsze wyceniamy indywidualnie na podstawie specyfikacji i wymagań Klienta.
Wystarczy że wypełnisz nasz brief, a w ciągu 48h otrzymasz wycenę strony.

Standardowa

od 950 zł

Idealny wybór dla małych i średnich firm.
Strona internetowa z możliwością rozbudowy w przyszłości.

ILOŚĆ PODSTRON: do 5

PROJEKT GRAFICZNY:
TWORZONY OD PODSTAW, DOPASOWANY DO FIRMY

Rozbudowana

od 1500 zł

Przeznaczona dla firm które oferują szeroko wachlarz usług lub produktów
z perspektywą dalszego rozwoju.

ILOŚĆ PODSTRON: do 10

PROJEKT GRAFICZNY:
TWORZONY OD PODSTAW, DOPASOWANY DO FIRMY

Indywidualna

od 3000 zł

Dla wymagających klientów
Rozbudowana strona internetowa zawierająca niestandardowe rozwiązania

ILOŚĆ PODSTRON: NIEOGRANICZONA

PROJEKT GRAFICZNY:
TWORZONY OD PODSTAW, W PEŁNI INDYWIDUALNY

Cennik usług dodatkowych

Dodatkowa wersja językowa

500 zł

Funkcja sklepu internetowego

od 800 zł

Hosting na 12 m-cy

250 zł

Funkcja “zapisz do Newslettera”

250 zł

System rezerwacji usług

od 500 zł

Podłączenie Google Analytics

150 zł

Funkcja
“Live chat”

250 zł

Galeria “Instagram Feed”

150 zł

Zmiany/Modyfikacje na stronie

od 150 zł

Instalacja certyfikatu ssl

150 zł

Zaawansowana optymalizacja SEO

500 zł

Inne usługi programistyczne

150 zł/h

Wycena strony internetowej w dużej mierze zależy od potrzeb Klietna. W pierwszej kolejności określamy wytyczne jakimi będziemy kierować się przy projekcie strony. Oferujemy zarówno przygotowanie taniej strony internetowej jak i witryny wymagającej większego budżetu.

Profesjonalna strona internetowa powinna zapadać w pamięć, ale musi być też intuicyjna w użytkowaniu. Wygórowana cena nie zawsze gwarantuje wysoką jakość usług. Oferujemy zaprojektowanie taniej strony www – już od 950 zł netto za gotową stronę posiadająca większość niezbędnych funkcji. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie oraz indywidualne potrzeby. Projekty zawsze wyceniamy indywidualnie na podstawie specyfikacji i wymagań Klienta. Wystarczy że wypełnisz nasz brief, a w ciągu 48h otrzymasz wycenę strony. Zajmujemy się również modernizacją i naprawą stron internetowych.

7 rzeczy o których musisz pamiętać podczas tworzenia strony www

Czas czytania: 4 minuty

7 rzeczy o których musisz pamiętać podczas tworzenia strony www

Wszyscy znamy powiedzenie „Nie ma Cię w internecie? nie istniejesz!“ Tylko czy w roku 2019 jest jeszcze jakaś aktywnie działająca firma która nie zaznacza swojej obecności w internecie?!
Trzeba jednak zaznaczyć, że „bycie w Internecie” to nie tylko posiadanie tam swojej strony internetowej.
Współczesna firmowa strona www powinna nie tylko prezentować firmę internautom, ale także ją reprezentować i wchodzić z internautami nimi w interakcje. czytaj dalej…

Czym jest pojęcie Mobile First?

Czas czytania: 2 minuty

Czym jest pojęcie Mobile First?

Zgodnie z aktualnymi trendami projektowania stron www pojęcie mobile first jest jednym z głównych założeń. Nie możemy się temu dziwić ponieważ wg raportu IAB Polska 82% internautów deklaruje że przegląda internet na smartfonie.

Smartfon jest zatem coraz częściej wykorzystywanym urządzeniem do przeglądania internetu czy robienia zakupów w sieci.
Co zatem oznacza mobile first? czytaj dalej…

Co to jest responsywna strona internetowa?

Czas czytania: 2 minuty

Co to jest responsywna strona internetowa?

W 2018 roku przybyło 360 mln nowych użytkowników internetu. Wynik ten daje prawie milion nowych internautów każdego dnia. Na początku 2019 roku na świecie było 4,388 mld ludzi połączonych z internetem. Jest to 57% światowej populacji.
66% użytkowników przegląda internet na urządzeniach mobilnych! Nic dziwnego, że jednym z głównych trendów projektowania stron w roku 2019 jest podejście Mobile first, a RWD czyli Responsive Web Design jest od wielu lat standardem. czytaj dalej…

Jesteś zainteresowany realizacją projektu?

Napisz do nas lub zadzwoń:

hello@pageone.pl

+48 513-706-716

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów