Naprawa/ Modyfikacja stron internetowych

“Postęp nie ma większego wroga niż przyzwyczajenie.”- José Martí

Zadbamy o Twoją witrynę

Chciałbyś wprowadzić nowe funkcjonalności na swojej stronie lub w sklepie internetowym? Wymagasz szybkiej reakcji na zmianę oraz jej natychmiastowego wdrożenia do Twoich serwisów? A może szukasz firmy, która na stałe będzie opiekowała się Twoją stroną? Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – doskonale trafiłeś! To właśnie nasza firma profesjonalnie i skutecznie zatroszczy się o Twoje www.

Skorzystaj z naszej oferty modyfikacji strony internetowej. Dopilnujemy aby Twoja witryna była atrakcyjna wizualnie, przyjazna dla użytkownika i funkcjonalna. Wprowadzimy usprawnienia serwisu, udoskonalimy wygląd Twojej strony, wymienimy grafiki oraz zaktualizujemy treść. Rozbudujemy stronę według każdego Twojego pomysłu. Skontaktuj się z nami!

Naprawa
stron internetowych

Przebudowa
stron internetowych

Aktualizacja stron internetowych

Jakie modyfikacje strony możemy wykonać?

  • Rozwój nowych funkcjonalności. Wprowadzimy usprawnienia, rozbudujemy Twoją stronę, wzbogacimy o nowe funkcjonalności. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji internetowych zgodnie z indywidualną koncepcją Klienta.
  • Aktualizacja treści. Zadbana i aktualna strona jest bardzo ważna. To często pierwszy kontakt Twojego klienta z firmą. Zaktualizujemy teksty na Twojej stronie, dodamy nowe treści oraz uaktualnimy poszczególne zakładki.
  • Mobilność i responsywność! Zadbamy o to by Twoja strona była responsywna i/lub posiadała wersję mobilną.
  • Aktualizacje materiałów graficznych. Wymienimy, zaktualizujemy grafiki na stronie głównej i poszczególnych podstronach, dodamy zdjęcia do galerii lub wstawimy slider. Tworzymy również materiały graficzne na indywidualne zamówienie.

Z dużą przyjemnością rozbudujemy Twoją stronę lub wdrożymy na niej dowolną modyfikację

Modyfikacja strony internetowej – co zyskujesz?

Rozwój strony www

Dzięki profesjonalnej i miłej dla oka stronie internetowej przyciągniesz większa liczbę potencjalnych klientów.

Wzrost współczynnika konwersji

Udoskonalenie funkcjonalności i wzrost atrakcyjności witryny wpłynie na Twoich klientów i przekona ich do skorzystania z usług lub zakupu produktów.

Poprawę wizerunku firmy

Pozytywnie wpłyniesz na wizerunek firmy i wzmocnisz pozycję profesjonalisty w swojej branży.

Skontaktuj się z nami

PageONE – Strony Internetowe
ul. Gimnazjalna 5
01-364 Warszawa
Tel: 513-706-716
Mail: hello@pageone.pl